Laiptų turėklai – kaip išvengti klaidų?

Turėklai laiptams yra ne tik dėl to kad jie turi būti tačiau jie prideda svarbų saugos faktorių visiems, naudojantiems laiptus. Nors pagrindinė turėklų funkcija ir yra saugumas, tačiau tai nereiškia, kad jie negali būti madingi ir atitinkamai papuošti jūsų laiptus. Turite galimybę pasirinkti platų medžiagų, stilių ir spalvų pasirinkimą, tačiau nepamirškite, kad tai yra labai svarbus pasirinkimas, nes turėklai yra ne ką mažiau svarbūs nei laiptai. Jie atliks labai svarbią funkciją Jūsų namuose. Į svarbu atkreipti dėmesį renkantis?
Medžiagos. Nesvarbu, ar pasirinksite medieną, geležį ar stiklą savo turėklams, labai svarbu kaip pasikeis, kaip kartu su turėklais atrodys Jūsų laiptai. Bet kuri iš šių medžiagų gali būti naudojama gražiems ir aukštos kokybės turėklų gamybai, tačiau kiekviena iš jų turi labai unikalų išvaizdą. Tad turite labai gerai apsvarstyti, kokios būtent medžiagos turėklai jums labiausiai tiks.

https://www.originaluslaiptai.lt/

https://www.originaluslaiptai.lt/

Medienos turėklai. Medienos turėklai sukurs jums taip vadinamą amžiną išvaizdą, kuri niekada neišnyks. Jie tikrai bus ilgaamžiai. Jie elegantišką pojūtį. Nors daugelis namų savininkų pasirenka natūralią medžio spalva, tokią kaip klevas, vyšnia arba graikiniai riešutai, tačiau mediniai taip pat gali būti ir nudažyti prie įrengtų laiptų, jei jūsų namuose vyrauja šiuolaikiškas ar modernus interjeras. Kitas populiarus pasirinkimas – palikti juos natūralios medžio spalvos ir dažyti tik kai kuriuos elementus. Medžio turėklų pranašumas yra tas, kad yra šilčiau liestis nei prie kitų medžiagų, tokių kaip pavyzdžiui geležis.
Geležis. Kai žmonės galvoja apie geležinius turėklus, jie dažnai galvoja apie išorinius rėmus. Tačiau geležies turėklai taip pat gali pridėti grožio ir išskirtinumo prieskonį, kai jie naudojami namuose. Jie gali puikiai derėti su šiuolaikiniu ar moderniu interjero dizainu, bet jie taip pat gali būti naudojami ir kai kuriuose tradiciniuose namuose.
Stiklas. Iš trijų jau išvardintų pasirinkimų stiklo turėklai yra galbūt moderniausi ir tik neseniai pradėti naudoti laiptų rinkoje. Atsižvelgiant į plačią atviros erdvės išvaizdą, stiklo turėklai gali būti labiausiai paplitę komerciniuose pastatuose, pavyzdžiui, biurų pastatuose ir teatruose. Žinoma, namų savininkai, norintys šiek tiek išsiskirti iš kitų, turi rinktis būtent šiuos turėklus. Jie gali puikiai atrodo švarioje ir modernioje erdvėje. Žinoma, pagrindinis stiklo trūkumas yra tai, kad jis lengvai purvinasi – ypač jei turite namus su vaikais ar augintiniais, tuomet tikrai nerekomenduojame stiklo, kadangi kaip ir patys žinote ant stiklo matosi kiekviena dėmė, ir jums tektų nuolatos valytis, o ne džiaugtis nauju pirkiniu.
Stiliai ir spalvos. Medžio ir geležies turėklai būna įvairaus dizaino, kad atitiktų bet kurio namų savininko skonį (stiklo turėklai, šiek tiek mažiau dizaino pasirinkimų) ir tiktų prie laiptų. Medžio ir geležies turėklų stiliai gali svyruoti nuo labai paprasto iki labai sudėtingo – iš tikrųjų, jei tai yra geležies turėklai, jūs turite praktiškai begalybe įvairių sprendimų, kuriuos galite sau pritaikyti.
Jei geležis idealiai tinka pagal kiekvieno ir prie kiekvieno individualaus stiliaus, mediena idealiai tinka tik pritaikius jos spalvą. Turėklai gali būti beveik bet kokios natūralios medienos spalvos – jūs galite netgi suderinti spalvą su savo kietmedžio grindimis ar baldais, arba medienos dažyti pagal jūsų pasirinktą spalvą.
Taigi, nors turėklai neabejotinai yra svarbi saugos priemonė, nepamirškite, kad jie taip pat gali būti svarbūs dizaino elementai, o taip pat ir gražūs, tiek pat kiek ir funkcionalūs.

 

Aplinkos apsauga